fbpx

Рачна преса за цедење овошје 885890

✅ Висококвалитетен не’рѓосувачки челик
✅ Големата потисна моќ и искористеноста на овошјето овозможува зачувување на корисните својства на овошјето
✅ Рачката се прилагодува на сечија рака, што овозможува лесно стискање
Прикажи повеќе
Бесплатна достава

749 ден

Compare
Шифра: 855890 Categories: , Tags: ,
✅ Обожаваш домашни сокови, но уморен си од целиот хаос што го правиш додека го приготвуваш?
➡ Оваа рачна преса ќе те поштеди и ќе добиеш природен напиток кој е ВИСТИНСКА ВИТАМИНСКА БОМБА!