fbpx

Ренде/QLUX

Бесплатна достава

140 ден

Compare
Шифра: 16682 Categories: , Tag:

Детали за продуктот
Двострано ренде. Луксузно пластично ренде создава фина или груба рендана храна за да ги задоволи сите ваши потреби. Челичните ножеви може да се одделат или да се користат заедно за да се рендаат зеленчук, тврди сирења, зачини како лук и ѓумбир или чоколадни струготини. Рачката што лесно се фаќа е удобна и ви дава подобра контрола. Безбедно за миење садови за лесно и удобно чистење.

Димензии на производот: 11×7,5×21,5 см