fbpx

Ренде/QLUX

Бесплатна достава

120 ден

Compare
Шифра: 16651 Categories: , Tag:

Карактеристики на Graters Qlux 13,5 x 9,5 x 6 cm L665
Бренд Qlux
Тип на ренде
Материјална пластика, нерѓосувачки челик
Големина 13,5 x 9,5 x 6cm
Земја на потекло Турција