fbpx

Цедач садови пластична 794747

➡️ Димензија: 35x27x6cm
➡️ Материјал: ABS пластика
✅ Практично
✅ Функционално
✅ Не се лизга
🆓 BPA FREE
Прикажи повеќе
Бесплатна достава

139 ден

бела
сива
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 794747 Categories: , Tags: ,