fbpx

Сушара алишта на преклопување метална монтирана на ѕид

Бесплатна достава

2.199 ден

бела
црна
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија: Tag:
 За внатрешен и надворешен простор.
 Елегантен дизајн кои може да се собере кога не се користи.
 Заштедува простор.
Материјал метал.
Висок квалитет.
Модерен дизаин.
Димензии 80 × 40 × 10 cm
БОЈА Color

,