fbpx

Цедач садови над мијалник црн, полица за складирање, заштеда на простор, држач за прибор од не’рѓосувачки челик

Бесплатна достава

2.719 ден3.049 ден

65cm
85cm
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија: Tags: ,
  1. Мултифункционалната решетка за сушење садови може да се користи и за организирање на вашите тенџериња и тави, прибор, садови, детергент и сунѓери
Направен од нерѓосувачки челик
l
Димензии Недостапно
димензија

65cm, 85cm