fbpx

Ролетна Полиестер 60см х 180см/ Roletna poliester so mehanizam

Бесплатна достава

580 ден

бела
крем
сива
Исчисти
Compare
Шифра: 741764 Категорија: Tag:

Материјал: полиестер;

сива и крем

Транспарентност: Полу затемнување;

Димензии: 60см х 180см)
Елегантен изглед со максимална контрола на светлината и подобра приватност.
Најдобри за климатизирани простории. Ги намалуваат сметките за  електрична енергија, како и го намалува загадувањето и бучавата.
Се инсталираат многу лесно…

Едноставната ролетна доаѓа во нежни бои за да го надополни вашиот внатрешен итериер. Едноставен механизам за повлекување и ослободување кој овозможува целосно прилагодување на висината. Оваа ролетна е лесна за инсталација, овозможувајќи и да одговара на голем број прозорци. Едноставно и суптилно, оваа ролетна е безбедна за вашите  деца и миленичиња.

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, ,