fbpx

Ролетна платно 80см х 230см полиестер со механизам 741948/ roletna platno

Бесплатна достава

1.480 ден

кафеава
сива
Исчисти
Compare

Материјал: полиестер;

Боја: крема;

Транспарентност: Полу затемнување;

Димензии: 80см х 230см)
Елегантен изглед со максимална контрола на светлината и подобра приватност.
Најдобри за климатизирани простории. Ги намалуваат сметките за  електрична енергија, како и го намалува загадувањето и бучавата.
Се инсталираат многу лесно…

Едноставната ролетна доаѓа во нежни бои за да го надополни вашиот внатрешен итериер. Едноставен механизам за повлекување и ослободување кој овозможува целосно прилагодување на висината. Оваа ролетна е лесна за инсталација, овозможувајќи и да одговара на голем број прозорци. Едноставно и суптилно, оваа ролетна е безбедна за вашите  деца и миленичиња.

Димензии Недостапно
БОЈА Color

,