fbpx

Ротирачки метален пепелник

Бесплатна достава

239 ден

бела
црна
Исчисти
Compare
✅ Погоден за дом, канцеларија, деловни простории, хотели, ресторани, соби, лоби, хотели, диско барови
✅ Изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик.
✅ Не е лесно да се преврти кога ќе се постави.
✅ Лесен за чистење, носење и складирање, металниот материјал е безбеден, еколошки и огноотпорен.
✅ Горниот капак на пепелникот има рачка и внатрешниот диск автоматски брзо се врти кога ќе го притиснете.
✅ Се препорачува периодично да се чисти површината со топла вода за површината да остане мазна, а потоа да се суши со мека крпа.
✅ Нелизгачката подлога на долната страна спречува лизгање и гребење на горниот дел од масата.
✅ Одличен украс за вашиот дом. Функционален и навистина убав пепелник.
БОЈА Color

,