fbpx

Сад за мамење муви

Бесплатна достава

120 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 161848 Categories: ,
Пластичен сад со дијаметар од 17см и висина 12см
Лесен и безбеден за употреба
– Во садот се става пиво и шеќер
– Мувите влегуваат и не можат да излезат