fbpx

Сад за полевање на цвеке Вадилка Пластика 12л./Sad za polevanje cveke vadilka 12l

Бесплатна достава

260 ден

Compare
Шифра: 303180 Categories: ,

Карактеристики:

1. Висококвалитетни материјали: изработени од пластика, мала тежина, лесно за подигање. Мека и издржлива.

2.Уникатен дизајн: уникатен и елегантен дизајн со долго грло.

3. Повеќенаменска: млазницата може да се отстрани со наводнување на коренот на растението. Прскалката може да се инсталира за наводнување на лисјата или поголемите површини на растението.

Спецификации:

Боја: зелена , сина и црвена

Материјал: пластика

Капацитет: 12L