fbpx

Сад за наводнување Вадилка за цвеке Пластика 7л./Sad za navodnuvanje Vadilka za cveke plasticna

Бесплатна достава

180 ден

Compare
Шифра: 303120 Categories: ,

Карактеристики:

1. Висококвалитетни материјали: изработени од пластика, мала тежина, лесно за подигање. Мека и издржлива.

2.Уникатен дизајн: уникатен и елегантен дизајн со долго грло.

3. Повеќенаменска: млазницата може да се отстрани со наводнување на коренот на растението. Прскалката може да се инсталира за наводнување на лисјата или поголемите површини на растението.

Спецификации:

Боја: зелена и портокалова

Материјал: пластика

Капацитет: 7L