fbpx

Сад за салата

Бесплатна достава

280 ден

Compare
Шифра: 093659 Categories: ,

Димензии: Ф25см х 16см

Изработена од високо квалитетна пластика.

Лесен начин за приготвување и складирање на вашата салата.