fbpx

Саксија гео пластика ф10*9см 74728

Бесплатна достава

50 ден

Compare
Шифра: 074728 Categories: ,

Украсни саксии со модерен дизајн и високо квалитетна пластика за вашата градина и дом

Димензии:100мм х 90мм