fbpx

Саксија гео пластика ф11*10см 74735

Бесплатна достава

70 ден

Compare
Шифра: 074735 Categories: ,

Украсни саксии со модерен дизајн и високо квалитетна пластика за вашата градина и дом

Димензии:110мм х 100мм