fbpx

Саксија Bora ф35*33см пластична без тасна

Бесплатна достава

340 ден

Compare
Шифра: 855543 Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.