fbpx

Саксија АURORA со влошка / Saksija AURORA so vloska

Бесплатна достава

599 ден919 ден

бела
крем
црна
голема
мала
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија: Tag:

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури.

Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.

Површини се лесни за одржување.

Оваа саксија доаѓа со внатрешна влошка.

 

 

БОЈА Color

, ,

големина

голема, мала