fbpx

Саксија Аurora 26*26*58см пластика со влошка 408884

Бесплатна достава

850 ден

Compare
Шифра: 408884 Категорија: Tag:

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури.

Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.

Површини се лесни за одржување.

Оваа саксија доаѓа со внатрешна влошка.