fbpx

Саксија ф21 ќерамичка со глазура

Бесплатна достава

380 ден

Compare
Шифра: 540398 Categories: ,

Декоративниот керамички сад е со едноставен дизајн произведен во Германија.
Со своите сјајни мат бои ќе ја нагласи убавината на цвеќето и просторот во кој се наоѓа.
Садот е водоотпорен,отпорен на УВ зрачења и ниски темпратури и е идеален за внатрешна декорација.