fbpx

Саксија – Basel

Бесплатна достава

280 ден

Compare
Шифра: 547274 Categories: ,

Декоративниот керамички сад е со едноставен дизајн произведен во Германија.
Со своите сјајни мат бои ќе ја нагласи убавината на цвеќето и просторот во кој се наоѓа.
Садот е водоотпорен,отпорен на УВ зрачења и ниски темпратури и е идеален за внатрешна декорација.

Последно прегледани производи