fbpx

Саксија ф16 ќерамичка со глазура

Бесплатна достава

220 ден

бордо
крем
Исчисти
Compare
Шифра: 241912 Categories: ,

Декоративниот керамички сад е со едноставен дизајн произведен во Германија.
Со своите сјајни мат бои ќе ја нагласи убавината на цвеќето и просторот во кој се наоѓа.
Садот е водоотпорен,отпорен на УВ зрачења и ниски темпратури и е идеален за внатрешна декорација.