Саксија Basel ф15*14см порцелан без тасна 210093

Бесплатна достава

180 ден

бела
бордо
крем
Исчисти
Compare
Шифра: 210093 Categories: ,

Декоративниот керамички сад е со едноставен дизајн произведен во Германија.
Со своите сјајни мат бои ќе ја нагласи убавината на цвеќето и просторот во кој се наоѓа.
Садот е водоотпорен,отпорен на УВ зрачења и ниски темпратури и е идеален за внатрешна декорација.

\

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, ,