fbpx

Саксија Basel ф24*24см порцелан без тасна 241356

Бесплатна достава

480 ден

Compare
Шифра: 241356 Categories: , ,

Декоративниот керамички сад е со едноставен дизајн произведен во Германија.
Со своите сјајни мат бои ќе ја нагласи убавината на цвеќето и просторот во кој се наоѓа.
Садот е водоотпорен,отпорен на УВ зрачења и ниски темпратури и е идеален за внатрешна декорација.