fbpx

Саксија Bora ф40*37cm пластична без тасна 855581

Бесплатна достава

440 ден

Compare
Шифра: 855581 Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.