fbpx

Саксија Куби 18*18*16см сјајна пластика со вградена тасна 73200/Saksija cubi plastika

Бесплатна достава

145 ден

Compare
Шифра: 073200 Categories: , ,

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии:180мм х 165мм