fbpx

Саксија Coubi 24*24*22см сјајна пластична со вградена тасна 73323

Бесплатна достава

240 ден

Compare
Шифра: 73323 Categories: , ,

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии:240мм х 220мм