fbpx

Саксија – Coubi Orchid 1,6л

Бесплатна достава

130 ден

Compare
Шифра: 090740 Категорија:

Coubi Orchid е атрактивно дизајнирана саксија со проѕирна квалитетна пластика што и дава романтичен изглед.

Идеална за орхидеи па и за украсување на ентериерот за прослави.