fbpx

Саксија Coubi ф13*17см 1,6л орхидеја 92188

Бесплатна достава

110 ден

Compare
Шифра: 092188 Категорија:

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури.
Мазните површини се лесни за одржување.

Идеална за орхидеи па и за украсување на ентериерот за прослави.