fbpx

Саксија Coubi 36*13см 3,8л орхидеја пластика сјајна 92027

Бесплатна достава

200 ден

бела
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 092027 Категорија:

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури.
Мазните површини се лесни за одржување.

 

Димензии Недостапно
БОЈА Color

,