fbpx

Саксија Coubi 20*13см 1,4л пластична без тасна 91464

Бесплатна достава

100 ден

црна
Исчисти
Compare
Шифра: 91464 Категорија:

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури.
Мазните површини се лесни за одржување.

 

Димензии Недостапно
БОЈА Color

,