fbpx

Саксија ѕидна – Gerber 2,4л

Бесплатна достава

70 ден

Compare
Шифра: 591679 Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кoj може да го користите на два начина и тоа:

украсете го вашиот ѕид додадете му природен изглед додадете живот на вашиот ѕид.

може да се користат како и обичните црепови.

Последно прегледани производи