fbpx

Саксија Мелроуз ф25*27см пластична мат со внатрешна тасна 002049

Бесплатна достава

130 ден

бела
зелена
кафеава
киви
крем
моха
сива
цигла
црвена
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 357076 Categories: , ,

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури. Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.
Мазните површини се лесни за одржување. Оваа саксија доаѓа со внатрешна влошка.

Димензии:25cm x 27cm

Капацитет: 10Л

 

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, , , , , , , , ,