fbpx

Саксија мелроуз 40*40*50см 504509

Бесплатна достава

500 ден

белабелазеленазеленакафеавакафеавакивикивикремкремрозерозесивасивациглациглацрвенацрвенацрнацрна
Исчисти
Compare
Шифра: 504509 Categories: , ,

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури. Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.
Мазните површини се лесни за одржување. Оваа саксија доаѓа со внатрешна влошка.

Димензии:40cm x 50cm

Капацитет: 48Л

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, , , , , , , , ,