Саксија – Melrose

Бесплатна достава

280 ден

Compare
Шифра: 363978 Categories: , ,

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури. Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.
Мазните површини се лесни за одржување. Оваа саксија доаѓа со внатрешна влошка.

Димензии:30cm x 41cm

Капацитет: 20Л