fbpx

Саксија мелроуз 24*24*33см пластична 11l со внатрешна тасна 373717

Бесплатна достава

200 ден

Compare
Шифра: 373717 Categories: , ,

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури. Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.
Мазните површини се лесни за одржување. Оваа саксија доаѓа со внатрешна влошка.

Димензии:24cm x 33cm

Капацитет: 11Л