fbpx

Саксија “Melrose” коцка пластична / Saksija “Melrose” kocka plasticna

Бесплатна достава

219 ден619 ден

бела
зелена
крем
розе
сива
цигла
црвена
црна
25x25cm
30x30cm
40x40cm
Исчисти
Compare

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури. Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.
Мазните површини се лесни за одржување.

 

БОЈА Color

, , , , , , ,

димензија

25x25cm, 30x30cm, 40x40cm