fbpx

Саксија “Melrose” пластична / Saksija “Melrose” plasticna

Бесплатна достава

149 ден479 ден

бела
зелена
крем
розе
сива
цигла
црвена
црна
F30
F35
F40
F50
Исчисти
Compare

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури. Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.
Мазните површини се лесни за одржување.

 

БОЈА Color

, , , , , , ,

големина

F30, F35, F40, F50