fbpx

Саксија “Melrose” пластична висока Ф40 / Saksija “Melrose” plasticna visoka F40

Бесплатна достава

439 ден

бела
зелена
крем
розе
сива
цигла
црвена
црна
Исчисти
Compare

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури. Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.
Мазните површини се лесни за одржување.