Саксија Melrose ф40*50см/40л мат пластика со внатрешна тасна 504370

Бесплатна достава

420 ден

бела
бордо
жолта
зелена
кафеава
киви
крем
лила
портокалова
розе
светло плава
сива
темно плава
теркиз
цигла
црвена
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 504370 Categories: , ,
Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури. 
Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени. Мазните површини се лесни за одржување.
Оваа саксија доаѓа со внатрешна влошка.