fbpx

Саксија Urbi 27*27*50см 26,6л пластична мат со влошка 495125

Бесплатна достава

960 ден

бела
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 495125 Categories: , ,

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури. Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.
Мазните површини се лесни за одржување. Оваа саксија доаѓа со внатрешна влошка.

Димензии:26,5cm x 50cm

Капацитет: 26,6Л

 

 

Димензии Недостапно
БОЈА Color

,