fbpx

Саксија Urbi 20*20*40см 11,4Л пластична мат со влошка 197524

Бесплатна достава

500 ден

белабелацрнацрна
Исчисти
Compare
Шифра: 197524 Categories: , ,

Пластична саксија вистински претставник на модерен дизајн.
Отпорен е на УВ зрачење и ниски температури. Поголемите димензии на овој сад се идеални за дрвја и растенија со развиени корени.
Мазните површини се лесни за одржување. Оваа саксија доаѓа со внатрешна влошка.

Димензии:19,5cm x 39,5cm

Капацитет: 11,4Л

 

Димензии Недостапно
БОЈА Color

,