fbpx

Саксија Sahara ф23см

Бесплатна достава

120 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 408235 Категорија: Tag:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.