fbpx

Саксија Sahara ф30см

Бесплатна достава

220 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 408242 Категорија: Tag:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.