fbpx

Саксија – SAND Ф38cm висина 75cm брановидна / Saksija – SAND F38 visina 75cm branovidna

Бесплатна достава

1.180 ден

бела
крем
моха
сива
црна
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: ,

Модерните саксии создаваат посебен сјај на просторот каде се поставени. Тие се со софистициран дизајн, перфектни за модерни ентериери и екстериери.