fbpx

Саксија ф30см санди брановидна saksija f30sm branovidna SAND 30см

Бесплатна достава

560 ден

бела
крем
моха
сива
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 961637 Categories: ,

Модерните саксии создаваат посебен сјај на просторот каде се поставени. Тие се со софистициран дизајн, перфектни за модерни ентериери и екстериери.