Саксија – Sandy Bowl

Бесплатна достава

380 ден850 ден

Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , ,
Величина

Ф 37 висина 21.8cm, капацитет – 9 L, Ф 18 висина 13.6cm, капацитет – 1.4 L