fbpx

Саксија SANDY ROUND

Бесплатна достава

120 ден

Compare
Шифра: 265643 Categories: ,

Модерните саксии создаваат посебен сјај на просторот каде се поставени. Тие се со софистициран дизајн, перфектни за модерни ентериери и екстериери.