fbpx

Саксија SANDY

Бесплатна достава

300 ден

Compare
Шифра: 224541 Categories: ,

Модерните саксии создаваат посебен сјај на просторот каде се поставени. Тие се со софистициран дизајн, перфектни за модерни ентериери и екстериери.