fbpx

Саксија Тами ф17*17см пластика 635003

Бесплатна достава

35 ден

белабелакафеавакафеавакивикивикремкремлилалиларозерозесветло плавасветло плавасивасивациглациглацрвенацрвенацрнацрна
Исчисти
Compare
Шифра: 635003 Categories: , ,

Пластична саксија достапна во разни бои со екстра квалитет!

Едноставен дизајн со класичен изглед погоден за во секој дом и градина!