fbpx

Саксија Тами 20*18/3,7л пластика 001120

Бесплатна достава

45 ден

бела
кафеава
киви
крем
лила
розе
светло плава
сива
цигла
црвена
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 635004 Categories: , ,

Пластична саксија достапна во разни бои со екстра квалитет!

Едноставен дизајн со класичен изглед погоден за во секој дом и градина!